Основна школа „Предраг Девеџић“ у Врањској Бањи пригодним програмом обележила је Дан школе. Ученици трећег и четвртог разреда, као и ђаци од петог до осмог разреда учествовали су у приредби коју су припремили уз помоћ својих наставника Милице Стојиљковић, Горана Чворовића, Слађане Аризановић и Иване Антић.

На самом почетку обележавања приказан је филм о школи под називом "Школски дани као драгуљи у низу", а након тога ученици од петог до осмог разреда извели су представу рађену по мотивима филма „Лајање на звезде“, док су млађи основци извели неколико плесних тачака.

У оквиру обележавања Дана школе похваљени су и награђивани ученици на такмичењима из свих предмета.

Рођендану ОШ „Предраг Девеџић“ присуствовали су: заменик председника ГО Врањска Бања, Марко Николић, директори образовних установа, запослени у школи, ученици, као и родитељи.