Сваког 27. јануара школе широм земље прослављају своју славу - Светога Саву. Због неповољне епидемиолошке ситуације, ове године смо прославили Савиндан низом активности на часовима и изложбом у холу школе. Цртали смо Светог Саву, храмове које је подигао, писали стихове њему у част, говорили о његовом животу и делу. Славски колач је у цркву донела овогодишња кума школе Лидија Манчић, са жељом да нам ова година буде пуна успеха, среће и здравља. Директорка школе, Весна Анђелковић, честитала је школску славу свим ученицима и запосленима, следећим речима: ,,Будимо достојни позива коме смо се одазвали. На путу образовања и васпитања, у најлепшој мисији коју смо одабрали, стварајући од малих велике људе, пратимо путоказе које нам је Сава оставио и не скрећемо са путева које нам је велики просветитељ утро и које је за нас просветлио. "